Ogłoszenia Warszawa

Twoja reklama tutaj!

Praca doradca klienta/sprzedawca w butiku odzieżowym

Warszawa - Targówek | | sprzedawca | Not For Sale | Cena: Brak
Praca na stanowisku DORADCA KLIENTA / SPRZEDAWCA w butiku odzieżowym.

Zakres obowiązków:
- aktywna obsługa klienta, pomoc w doborze stylizacji zgodnie ze standardami butiku
- utrzymanie czystości w butiku

Wymagania:
- otwartość na kontakt z klientem
- doświadczenie w obsłudze klienta
- szybkość działania
- zaangażowanie, odpowiedzialność, chęć do pracy
- pasja do mody
- punktualność
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie stałe plus prowizja od aktywnej sprzedaży
- niebanalną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole

Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem.

To nasz butik! :)
FB: https://m.facebook.com/NotForSaleWarszawa/
Miejsce: Wojewódźtwo: mazowieckie, Powiat: Warszawa, Miejscowość: Warszawa, Dzielnica: Targówek, Ulica: GŁĘBOCKA 15
Nazwa firmy: Not For Sale
Nazwa stanowiska: sprzedawca
Więcej na stronie www: http://not-for-sale.pl/

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)
Nr ogłoszenia: 387734
Dodano dnia:
Wyróżnione: 08.01.2017 - 07.02.2017
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Patronat Warszawiaka

Partnerzy Warszawiaka