Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych Kordon Express

Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych Kordon Express
Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych Kordon Express
Cena: 15 zł
Dzień Dobry,

Firma Kordon Express zajmuje się ruchem pasażerskim i towarowym, a także ekspresową dostawą dokumentów do dowolnych miejsc w Polsce i na Ukrainie. Kordon Express to młoda i dynamiczna firma ze specjalną misją. Pomagamy wszystkim potrzebującym naszej pomocy. Rozwinięty system usług pozwala zaspokoić znaczną część potrzeb podróżnych - od zniżek na części samochodowe każdego typu, poprzez uzupełnienia konta mobilnego (lub można napisać doładowanie rachunku telefonicznego), do otwarcia rachunku w polskim banku. Dodatkowe zalety dla posiadaczy darmowych kart Kordon (dla otrzymania tych kart- skontaktuj się z konsultantami). Nasza firma gwarantuje niezawodną i szybką dostawę towarów oraz bezpieczny transport pasażerski.

Transport pasażerski i towarowy ze Lwowa odbywa się ze Lwowa w każdą niedzielę i czwartek o godzinie 21.30 czasu ukraińskiego, odjazdy z Warszawy w poniedziałek i piątek o godzinie 21.30 czasu polskiego. Wygodny minibus Peugeot z WI-FI i wysoko wykwalifikowanym kierowcą zapewni Ci wygodę podczas podróży. Ogromny bagażnik pozwoli ci przewieźć wszystkie niezbędne rzeczy lub wysłać paczkę.

Ekspresowe doręczanie dokumentów z Warszawy do Lwowa i ze Lwowa do Warszawy odbywa się codziennie o godzinie 10.00 i 20.00 odpowiednio dla czasu polskiego i czasu ukraińskiego. Zajmujemy się również szybkim przesyłaniem dokumentów i towarów na terenie całej Polski i Ukrainy. Świadczymy takie usługi jak: wysyłanie paczek z stanowisk naszych partnerów do biura; z biura / domu do biura / domu i na odwrót, z biura / domu do biura / domu. Na Ukrainie są to oddziały Nowa Poszta, w Polsce - DPD. Ceny za wysłanie dokumentów zaczynają się od 15 PLN. Transport jest prowadzony przez doświadczonych kierowców-specjalistów pod naszą staranną kontrolą.

z poważaniem

Igor Khrystyuk, menedżer rozwoju
Kordon Express Sp.z o.o.
Aleje Jerozolimskie 144,
02-303 Warszawa
tel. +48 662 046 715
e-mail: igor.kordonexpress@gmail.com
https://kordon-express.pl/
Miejsce: al. Aleje Jerozolimskie 144, osiedle Śródmieście Południowe, dzielnica Śródmieście, Warszawa, mazowieckie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 483059

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 12.01.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.