Katalog firm Catania - Oferty, produkty, ogłoszenia dla firm

Ogłoszenia Warszawa

Twoja reklama tutaj!

Tworzenie stron WWW responsywne strony internetowe WordPress Joomla

Warszawa | Cena: Brak
Tworzenie stron WWW responsywne strony internetowe WordPress Joomla
Sochacki Biznes – Prężnie rozwijająca się ambitna i kreatywna firma informatyczna zajmująca się przede wszystkim projektowaniem stron www oraz tworzeniem sklepów internetowych. Na rynku istniejemy już od ponad 15 lat. Serdecznie zapraszamy na nasz sklep internetowy z szablonami stron www - sklep.sochacki.biz

Naszą ideą jest tworzenie nowoczesnych, profesjonalnych, funkcjonalnych, innowacyjnych, przejrzystych, responsywnych oraz łatwych w obsłudze stron internetowych. Wszystkie nasze projekty wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami projektowania stron. Świadczymy kompleksowe usługi projektowania stron, wraz z konfiguracją, instalacją oraz darmową pomocą techniczną. Dodatkowo automatycznie optymalizujemy strony pod kątem Google, dzięki czemu Państwa strona ma szansę z automatu uzyskiwać wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Przez te wszystkie lata na rynku pracy nasza działalność wyrobiła sobie opinię profesjonalnej, konkretnej, zaufanej oraz bardzo sympatycznej firmy informatycznej. Posiadamy wiele rekomendacji zarówno od Polskich jak i zagranicznych korporacji, które z ręką na sercu polecą nasze usługi. Dysponujemy bogatą ofertą usług informatycznych.

Cały przebieg współpracy z naszą firmą przebiega w miłej i rodzinnej atmosferze. Naszym nieocenionym atutem jest błyskawiczny i sprawny kontakt z klientem.

Firma Sochacki Biznes dąży do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich usług. Zapewniamy Państwa, iż wybranie naszej oferty będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Dla nas zawsze klient będzie najważniejszy i tej maksymy będziemy się trzymać przez cały czas funkcjonowania firmy.

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)
Nr ogłoszenia: 116000
Dodano dnia:
Aktualizacja: 05.01.2017r
Wyróżnione: 06.02.2017 - 08.03.2017
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Patronat Warszawiaka

Partnerzy Warszawiaka