Holandia szklarnie

Holandia szklarnie
Cena: 1 111 110 zł
Agencja zatrudnienia i pośrednictwa Pracy Natalia (numer certyfikatu 11074) prowadzi rekrutację:

Oferta dotyczy pracy w Holandii, w okolicach Den Haag (m.in. Monster, De Lier, s'Gravenzande, Honselersdijk, Naaldwijk) przy uprawie i pielęgnacji kwiatów ciętych i doniczkowych, uprawie owoców i warzyw, przy sortowaniu owoców i warzyw oraz okazyjnie (dla chętnych kandydatów i zgodnie z zapotrzebowaniem) praca w sektorze budowlanym i przy rozbiórkach.
Konkretne stanowisko przydziela pracodawca holenderski po przybyciu na miejsce. Doświadczenie ani język nie są wymagane. Na miejscu przeprowadzane jest szkolenie, w trakcie którego nowi pracownicy zapoznają się z zakresem obowiązków i rodzajem wykonywanej pracy.
Wynagrodzenie
W Holandii obowiązują stawki wiekowe. Stawka minimalna w Holandii powyżej 22 roku życia wynosi 9,20€/h brutto.
Stawki w sektorze szklarniowym :
15 lat : 3,88€/h
16 lat : 4,85€/h
17 lat : 5,81€/h
18 lat : 6,78€/h
19 lat : 7,75€/h
20 lat : 8,72€/h
21 lat i więcej : 9,69€/h.
Umowa jest zawierana na okres min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia kontraktu. W czasie trwania umowy (po ustaleniu z pracodawcą) istnieje możliwość urlopu.
Co należy ze sobą zabrać?
Wystarczającą ilość pieniędzy i/lub żywności na okres poprzedzający wypłatę wynagrodzenia (pensja jest wypłacana cyklicznie, co cztery tygodnie, na konto osobiste). Po przepracowaniu 40 GODZIN pracodawca może wypłacić na konto osobiste pracownika JEDNORAZOWĄ zaliczkę w kwocie do 250€ .
Jeśli posiadają Państwo numer SoFi / BSN,
Numer konta bankowego OSOBISTEGO (najkorzystniej konto walutowe)
Kołdrę, poduszkę i komplet pościeli (ewentualnie śpiwór).
Odzież roboczą – wygodna, nie krępująca ruchów. OBOWIĄZKOWO NALEŻY POSIADAĆ OBUWIE OCHRONNE (Z METALOWYM NOSKIEM).
Zakwaterowanie
Miejsca zakwaterowania znajdują się w domach wolnostojących, szeregowych oraz w mieszkaniach na terenie Westland, Den Haag i Vlaardingen. Pokoje są 1-2-3 osobowe. Pary zakwaterowane są zawsze razem (bez dokwaterowania innych osób). Do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest pokój dzienny, kuchnia, łazienka i toaleta.
Kwatery wyposażone są w sprzęty AGD t.j. lodówka, zamrażarka, pralka, suszarka do ubrań itd. Kuchnie wyposażone są w garnki, patelnie, zastawę stołową, sztućce, kubki itd.
Dostępny jest bezpłatny internet.
Transport w Holandii
Środek transportu w Holandii (do i z pracy) zależny jest od miejsca zakwaterowania oraz lokalizacji zakładu pracy.
Rower (odległości do 10km) wszystkie osoby, wypożyczające rower od pracodawcy zobowiązane są do wpłacenia kaucji zwrotnej w wysokości €150. Pracodawca nie oczekuje wpłaty kaucji „z góry”. Istnieje możliwość uregulowania kaucji w ratach (automatycznie , adekwatnie do możliwości kwoty zostają pobrane z wynagrodzenia). Odbierając rower należy sprawdzić jego stan techniczny i podpisać odpowiedni formularz. Po zwróceniu roweru do biura sprawdzany jest jego stan techniczny. Kaucja zwracana jest do pierwszej następującej wypłaty.
Samochód osobowy udostępniony przez pracodawcę (odległości powyżej 10km)
Bus firmowy (odległości powyżej 10km).
O sposobie dojazdu do pracy, decydują planiści z biura holenderskiego.
Jeśli chcą Państwo prowadzić pojazd w Holandii wymagane jest nieuszkodzone prawo jazdy.
UWAGA!!! W Holandii prawo jazdy jest ważne 10 lat od daty wydania. Jeśli chcą Państwo kierować pojazdem w Holandii należy skontrolować datę wydania dokumentu.
Dokumenty:
NIEUSZKODZONY I WAŻNY przez min. 6 miesięcy paszport lub dowód osobisty (osoby posiadające dokumenty w złym stanie, zostaną automatycznie odesłane do Polski).
Oryginał lub kopia nr BSN (Sofi); Osoby nieposiadające numeru BSN zostają umówione na spotkanie w Urzędzie Miejskim. Pracownik biura pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nadaniem numeru BSN.
Numer OSOBISTEGO RACHUNKU BANKOWEGO (dane właściciela rachunku, dane banku, nr konta, kod SWIFT - w przypadku kont polskich).
Dojazd do Holandii jest w Państwa zakresie i na Państwa koszt. W razie potrzeby służymy pomocą w znalezieniu firmy przewozowej z okolic Państwa miejsca zamieszkania.
Wszyscy pracownicy proszeni są o planowanie przyjazdu do siedziby firmy:
Od poniedziałku do czwartku w godzinach 6:00 – 16:00

Zapytania i CV prosimy kierować pod numer 146230440 / 795 990 448 / 795 993 744
lub na adres apnatalia@o2.pl
lub osobiście w biurze - Tarnów ul. Nowy Świat 39/1
Formalności można wypełnić osobiście w biurze w Tarnowie lub przez internet.

W CV prosimy umieszczać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/6/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO wrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Agencję Pracy Natalia sp. z o. o. - Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną, telefoniczną i pocztową informacji dot. rekrutacji do pracy w krajach UE.
Jednocześnie informuję, że moja zgoda spełnia wszystkie warunku RODO i jestem poinformowany w wyraźnej i zrozumiałej formie o dobrowolności ich podania, prawie wglądu, możliwości poprawiania i zmiany oraz że dane będą udostępniane innym podmiotom w celach rekrutacyjnych.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 570289

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: Ukryto - kontakt przez poniższy formularz

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.