Machine learning uczenie maszynowe – pomoc w pracach

Machine learning uczenie maszynowe – pomoc w pracach
Machine learning uczenie maszynowe – pomoc w pracach
Cena: Brak
Profesjonalnie pomogę w pracach dyplomowych z zakresu uczenia maszynowego. Oferuję przede wszystkim pomoc redakcyjną i badawczą w przygotowaniu części teoretycznej i metodycznej oraz w analizie wyników i wnioskowaniu.

W zależności od tematu, stopnia skomplikowania projektu oraz wykorzystywanej technologii (ew. Python + biblioteki do DS/ML/DL), jestem w stanie pomóc w implementacji projektu.

Oferuję także pomoc w poszukiwaniu i gromadzeniu materiałów na temat ML, statystycznej analizie danych, wizualizacji oraz formatowaniu tekstu (Word, LaTeX).

Do każdej pracy podchodzę indywidualnie. Oferuję opracowania o wysokiej jakości merytorycznej i stylistycznej. Przygotowując pracę wykorzystuję bogatą i rzetelną literaturę naukową. Mogę również korzystać ze wskazanych materiałów oraz opierać się wyłącznie na źródłach anglojęzycznych.

Na życzenie wyślę pełny raport antyplagiatowy. Zwracam jednak uwagę, że pozytywny wynik raportu nie gwarantuje oryginalności pracy, gdyż system antyplagiatowy w łatwy sposób można ominąć. Mój tekst jest zawsze w pełni autorski, napisany na podstawie aktualnej literatury przedmiotu i opatrzony dokładnymi przypisami. Oryginalność pracy jest więc łatwo zweryfikować.

Każde zlecenie realizuję zgodnie ustalonymi wymaganiami edytorskimi (również w LaTeX-u). Bezpłatnie dodaję wszelkie elementy dodatkowe - spis treści, bibliografię, spis tabel i rysunków oraz załączniki. Bez dodatkowych kosztów nanoszę ewentualne poprawki.

Zapewniam pełną dyskrecję oraz terminowość. Staram się, aby każdy zleceniodawca był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy. Jestem osobą prywatną, wszelkie projekty realizuję samodzielnie. Nie korzystam z usług podwykonawców.

Swoją ofertę kieruję w szczególności do osób, którym zależy na wysokiej jakości pracy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, na podstawie stopnia skomplikowania projektu. Praca jest pisana etapami, dlatego płatność rozkładam na kila mniejszych rat. Umożliwiam również przetestowanie współpracy.

Współpraca ze mną jest rzeczowa, odbywa się zawsze w przyjaznej atmosferze. Numer telefonu podaję po kontakcie mailowym. Zwykle odpowiadam w ciągu kilku/kilkunastu minut. Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji na stronie: mlpomoc.pl

KONTAKT: mlpomoc@gmail.com
Miejsce: Warszawa, mazowieckie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 566232

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 15.11.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.