Masaż holistyczny w Dakini

Masaż holistyczny w Dakini
Masaż holistyczny w Dakini
Cena: 300 zł
Tantra Holistc Therapy jest techniką uzdrawiania i przebudzenia oparta na pradawnych zasadach Tantry, która dotyczy przepływu i wymiany energii, ruchu życia. Połączenie wiedzy Wschodu z przełomową wiedzą Zachodu pozwoliło nam stworzyć potężną i transformacyjną formę terapii zdolną do uwalniania się od negatywnych urazów, przemocy na tle emocjonalnym i seksualnym, w tym: depresji, zaburzeń seksualnych, nadużyć i gwałtu, niskiej samooceny lub zwiększenia finansowego powodzenia . Medycyna zachodnia zazwyczaj wymaga leków chemicznych, długich planów leczenia lub wielu godzin rozmów. Podczas gdy Tantra Holistc Therapy zapewnia skuteczne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie, właśnie dlatego, że jest w stanie bezpośrednio uzyskać dostęp do negatywnych emocji, które są przechowywane w ciele aby uwolnić je poprzez tę unikalną formę energetycznego uzdrawiania miednicy.
MANDALA
Praca z ciałem, duchowością i zmysłowością.
W tej ofercie doświadczysz pierwsze wartości tej terapii. Terapeuta wprowadzi Ciebie w stan rozluźnienia i pobudzi Twoje zmysły. W trakcie terapii nauczysz się przyjmować dotyk, akceptowania go i brania, świadomego pozbywania się lęków i traum. Otrzymywania miłości i dawania jej innym.
W tej części poznasz pierwsze rytuały i metody pracę z ciałem na poziomie duchowym, uczuciowym, emocjonalnym i fizycznym. Nauczysz się medytacji i prawidłowego oddechu, który będzie tobie towarzyszył w każdych momentach twojego życia. Uwolnią się blokady w efekcie piękny wygląd i ogólny spokój.

KWIAT LOTOSU
Odrodzenie energii kundalini.
Jest procesem aktywowania ciała w obszarze od ud do odcinka piersiowego, często zaniedbywanym przez masaże klasyczne, chociaż ostatnio stosowana w fizjoterapii jako praca z dnem miednicy. Stosowane techniki uciskania, głaskania, rozciągania i potrząsania pobudzając centra energetyczne. Masaż wykonuje wykwalifikowany terapeuta. Celem masażu jest wzmocnienie mięśni PC zwanych inaczej Kegla, które mają wpływ na kontrolę przepływu moczu i nasienia u mężczyzn oraz ma ogromny wpływ na sprawność seksualną. Masaż tego rejonu pobudza wydzielanie hormonów przez gruczoły płciowe, co z kolei pobudza podwzgórze, które uwalnia hormony przysadki, głównego gruczołu dokrewnego. Hormony te mają wpływ na całe ciało, uwalniają się emocje i traumy. Poczujesz się jak nowonarodzony
SHIVA I SHAKTI
Sesja dla par
Masaż dla par jest wyjątkowy i specjalny. Jest terapią w osiągnięciu wspólnie nowych doświadczeń. Zachęca ludzi do łączenia się bliżej siebie. Z tej formy relaksu mogą korzystać małżeństwa, pary, przyjaciele i również pary o odmiennej orientacji seksualnej. Ten rodzaj terapii oferuje dla Was sposób na otwarcie drzwi do wrażliwości i pielęgnowania swojego związku.
Miejsce: ul. Chłodna 48, dzielnica Wola, Warszawa, mazowieckie,
Nazwa firmy: Dakini
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 572370

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 21.05.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.