Promedica24 - Praca dla Opiekunki w Anglii

Promedica24 - Praca dla Opiekunki w Anglii
Cena: Brak
Praca w Anglii- starsza Pani z okolic Watford- początek Listopada.
Promedica24 zatrudni opiekunkę na kontrakt do Pani Victorii.
Pani Victoria mieszka sama. Rodzina odwiedza ją regularnie. Seniorka porusza się samodzielnie. Pani Victoria cierpi na zawroty głowy, w skutek których ostatnio upadła i złamała rękę. Starsza pani potrzebuje wsparcia przy ubieraniu, rozbieraniu, w czynnościach higienicznych. Zadaniem opiekunki będzie aktywizacja Pani Victorii, zabieranie jej na lunch bądź do parku, zachęcanie ją do regularnego spożywania posiłków; a także gotowanie, pranie i dbanie o dom. Zapewnione przerwy w ciągu dnia. W domu jest Internet. Szukamy na ten kontrakt osoby niepalącej.
UWAGA! Wyjazd na ten kontrakt to nawet 19 000,00 zł netto łącznego wynagrodzenia – przy wyjeździe do 15 listopada i powrocie najwcześniej 31 stycznia otrzymujesz bonus 400 Funtów oraz wynagrodzenie w przedziale 1160 do 1260 Funtów netto.
Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie czy w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.
Zapewniamy:
• wynagrodzenie miesięczne wypłacane na czas
• całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK);
• kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
• ubezpieczanie medyczne (ERV);
• całodobowe wsparcie i linię alarmową 24/7;
• zakwaterowanie i wyżywienie;

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 516 052 095
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 94
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00
Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 565327

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.