Sprawdź Wierność Swojego Partnera(ki)

Sprawdź Wierność Swojego Partnera(ki)
Sprawdź Wierność Swojego Partnera(ki)
Cena: Brak
Sprawdzanie wierności

Działania agencji polegają na zebraniu informacji, obserwacji i analizie, a następnie odegraniu opracowanej z Klientem i w dużej mierze wyreżyserowanej scenki kontrolowanej prowokacji względem sprawdzanej osoby, potocznie nazywanej testem wierności. Usługi świadczone przez nasza agencje stoją zawsze w zgodzie z moralnością, a postępowanie pracowników podlega stałej kontroli.

Test wierności to kontrolowane uwodzenie, umiejętnie sterowany przez testerkę/testera wierności flirt. Dzięki informacjom otrzymanym od klienta doprowadzamy do spotkania naszego pracownika z obiektem podlegającym testowi wierności, a następnie dzięki przede wszystkim rozmowie, ale tez kokietowaniu i uwodzeniu weryfikujemy informacje jakie obiekt podaje sam o sobie oraz jego postawę. Czy mówi prawdę o swoim stanie cywilnym, o pozostawaniu w relacji, czy odpowiada uśmiechem na uśmiech, rozpoczyna konwersacje, stara się o nawiązanie kontaktu fizycznego i wreszcie czy godzi się na propozycję bliższego poznania, bądź sam występuje z takową. Wszystko to, przeanalizowane w razie potrzeby przez psychologa pozwoli dać odpowiedź na pytanie o wierność. Warto podkreślić, ze nasi pracownicy nigdy nie posuwają się do nawiązania intymnego kontaktu z testowanym obiektem, a test wierności odbywa się jedynie w sferze rozmowy, flirtu, spojrzenia, gestu. Ewentualne „niemoralne propozycje” pozostają jedynie propozycjami.

Bez względu na nakład pracy każde zlecenie traktowane jest priorytetowo. Nie prezentujemy publicznie twarzy naszych pracowników, gdyż jest to sprzeczne z rodzajem świadczonych przez nas usług, jednak osoba decydująca się na współpracę ma wgląd do bazy danych.

Nasi pracownicy pozostają anonimowi i zachowują pełną dyskrecję.
Miejsce: Piaseczno, mazowieckie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 433991

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 30.01.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.