Teczki ofertowe - wizytówki gratis.

Teczki ofertowe - wizytówki gratis.
Teczki ofertowe - wizytówki gratis.
Cena: Brak
Teczki ofertowe są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów ofertowych. Teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na włożenie wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy. Teczki firmowe ofertowe są najczęściej zamawianym produktem.

Dodatkowo nasze teczki można zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów.

Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu druk produktu teczki reklamowe i teczki firmowe w nakładach już od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady teczek zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni.
PROMOCJA. Aktualnie do każdego zamówienia na teczki ofertowe przy nakładzie 250 egz. i więcej dodajemy zupełnie GRATIS pakiet 250 egz. wizytówek jednostronnych Premium z laminowaniem matowym.

http://www.alt-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/
Nazwa firmy: altmedia
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 728432

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 03.06.2019r

Wyróżnione: 03.06.2019 - 03.07.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.